حسابگر در پیمانکاری

راهکار پیمانکاری شایگان‌ سیستم با امکانات یکپارچه و دقیق خود پاسخگوی نیازهای شرکت‌هایی میباشد که فعالیت‌های پیمانی و پروژه‌ای دارند. در این راهکار می‌توانید پروژه‌ها و انواع حساب‌های هزینه‌ای و درآمدی را در چند سطح ثابت، سطوح شناور مراکز هزینه و تفصیلی شناور تعریف نمایید. میتوانید جهت مدیریت تامین مواد و قطعات، مصالح و مواد مصرفی را به تفکیک در انبار و پروژه‌های مختلف هزینه نمایید و راهکار پیمانکاری، ارتباط اتوماتیک انبار با پروژه‌ها را برقرار خواهد نمود. همچنین با استفاده از این راهکار میتوانید عملیات حسابداری و دریافت و پرداخت، دفتر چک، دفتر قسط و .. را به آسانی انجام داده و سیستم اسناد حسابداری آن‌ها را به صورت اتوماتیک صادر می‌نماید و با استفاده از قابلیت عطف سند، نحوه صدور اسناد حسابداری را تغییر دهید. گزارشات این راهکار میتواند اطلاعات ارزشمندی مانند بهای تمام شده پروژه، تراز مراکز هزینه، سود و زیان، گزارشات مورد نیاز دارایی جهت دفتر نویسی و … را به مدیریت ارائه دهد.
۱ – طبقه‌بندی اطلاعات و حساب‌ها

تعریف و طبقه‌بندی اطلاعات و حساب‌ها از جمله دارایی‌های جاری، صندوق، بانک، هزینه، درآمد و طرف حساب‌ها در درختواره حساب‌ها و ثبت مانده اولیه حساب‌ها و صدور سند افتتاحیه.

۲ – چند پروژه و قرارداد، یک نرم افزار

با استفاده از مفهوم مرکز هزینه در حسابگر شایگان، شما می توانید به طور همزمان محاسبات مشترک و اختصاصی تمامی پروژه ها و قراردادهای خود را در یک نرم افزار داشته باشید.

۳ – ثبت عملیات مربوط به پروژه‌ها

با استفاده از راهکار پیمانکاری میتوانید عملیات مالی پروژه‌های جاری شامل درآمد، هزینه و … را به سادگی ثبت نمایید.

۴ – ثبت تراکنشات مالی و خزانه داری

ثبت انواع دریافت و پرداخت مانند صندوق، بانک، تنخواه گردان، چک‌های دریافتنی و پرداختنی و تغییر وضعیت چک‌ها همراه با هشدار سررسید‌ها

۵ – مدیریت موجودی مواد و مصالح

میتوانید با استفاده از امکانات انبارداری، مواد و مصالح خود را تعریف، حواله رسید صادر و در پروژه های مختلف به مصرف برسانید و مانده کالا و مصالح را به روز داشته باشید.

۶ – حقوق و دستمزد پرسنلی

با استفاده از نرم‌افزار “حقوق، دستمزد و پرسنلی” شایگان با قابلیت اتصال به دستگاه‌های حضور و غیاب، حقوق و دستمزد پرسنل خود را محاسبه کرده و اسناد آن را در حسابگر صادر کنید.

۷ – اموال

با استفاده از نرم‌افزار “اموال” اطلاعات کامل دارایی‌های ثابت را وارد نموده، استهلاک ‌و ارزش دفتری آن‌ها را محاسبه کرده و اسناد آن را در حسابگر صادر کنید.

۸ – همه امکانات، همراه شما

با اتصال نرم افزار “سایبر وب” به “حسابگر” شایگان، در هر زمان و مکانی که به اینترنت دسترسی داشته باشید، به تمامی امکانات شایگان نیز دسترسی دارید،می توانید از تبلت خود فاکتور صادر کنید یا در تلفن همراه خود موجودی انبار را بررسی کنید.

۹ – گزارش

سود و زیان لحظه ای پروژه ها، موجودی انبار مواد، گردش تنخواه گردان ها و …

با نرم افزار “گزارشات” اندرویدی شایگان به بیش از ۱۲۰ نوع گزارش متنوع بر روی دستگاه اندرویدی خود دسترسی دارید،

با برنامه “گزارشات” وب شایگان گزارشات را بر روی هر دستگاهی که به اینترنت متصل باشد ببینید،

اگر به گزارشات بیشتری احتیاج داشتید، حسابگر با بیش از ۱۰۰۰ نوع گزارش در دسترس شماست.

چند پروژه در حسابداری
ثبت اطلاعات پروژه ها
چک ها در حسابداری شایگان
فاکتور خرید
حقوق دستمزد و پرسنلی
اموال
سایبر وب
گزارشات در شایگان
فهرست