حسابگر در شبکه‌های پخش

راهکار ویژه پخش شایگان‌ سیستم مناسب شرکت‌های حوزه توزیع و پخش مویرگی می‌باشد که نیازمند محصولی یکپارچه از امکانات مالی، انبار، خرید و فروش، دفتر چک، دریافت و پرداخت، مدیریت سیاست‌های فروش و تخفیفات، پورسانت نمایندگان، سفارش گیری آنلاین ویزیتورها و … می‌باشند. نرم‌افزار ویژه پخش این امکان را به مدیران میدهد تا به منظور فروش بیشتر بتوانند انواع تخفیفات را برای مشتریان خود اعمال نمایند و با امکان مدیریت پورسانت و ارسال کالا توسط رانندگان ارزیابی دقیقی از عملکرد تیم فروش اعم از ویزیتور، مدیر فروش، راننده و … داشته باشند. این راهکار امکان سفارش‌گیری در محل مشتری را فراهم آورده و با امکان ارتباط با نرم افزار حسابگر میتوان اطلاعات نرم افزار اصلی را به صورت آنلاین و یا آفلاین آپدیت نمود و عملیات فروش گرم و سرد را با برنامه اجرایی نمود. نقشه راه ویزیتور، اعمال محدودیت برای ویزیتور، انبارگردانی، گزارش خواب سرمایه و … از دیگر قابلیت‌های این راهکار می باشد.
۱ – تعریف حساب‌ها و طبقه‌بندی اطلاعات

تعریف حساب‌ها، صندوق، دارایی‌های جاری، طرف‌حساب‌ها، عاملین فروش، ویزیتورها، مشتری‌ها با امکان اختصاص کد اشتراک به هر مشتری و نمایندگان همراه با تعیین درصد پورسانت برای هر یک از نمایندگان فروش، تعریف اطلاعات جزیی برای هر مشتری و فروشنده و ثبت مانده اول حساب‌ها به همراه سند افتتاحیه

۲ – تعریف و گروه‌بندی کالاها، انبار و مدیریت انواع فاکتور و رسید و حواله

در نرم‌‌افزار ویژه پخش می‌توانید کالاها را بدون محدودیت گروه‌بندی و برای هر کالا جزییات مختلفی مانند سطوح قیمت فروش، تخفیف، درصد مالیات و عوارض بر ارزش افزوده و … تعیین نمایید. توسط فاکتور خرید و رسید انبار کالا را وارد انبار نموده و توسط فروش و حواله از آن خارج نمایید.

۳ – اخذ سفارش اولیه ویزیتور از مشتری

با استفاده از برنامه پاکت سایبر (اندروید) شایگان‌سیستم، ویزیتور می‌تواند در محل مشتری اقدام به تعریف مشتری جدید کرده و یا برای مشتریان فعلی سفارش ثبت نماید، فاکتور آن‌را صادر و چاپ کرده و این سفارش به دفتر مرکزی ارسال کند. سفارش میتواند همراه با اعمال تخفیف و یا هزینه‌های جداگانه برای هر مشتری باشد.

۴ – همسان‌سازی اطلاعات بین حسابگر و پاکت سایبر

سفارش ثبت شده توسط ویزیتور در برنامه حسابگر دریافت شده و پس از تایید وارد سیستم حسابداری، انبار داری و ارسال می شود.

۵ – ارسال کالا و خدمات برای مشتری و صدور فاکتور و دریافت مبلغ از مشتری و چاپ آن در صورت درخواست مشتری

پس از تایید سفارش در دفتر مرکزی فاکتور آن صادر شده، کالا از انبار خارج شده و بنا بر نوع سفارش، به مشتری تحویل داده میشود.

۶ – تعریف نقشه راه ویزیتور و اعمال کنترل بر راننده‌ها و ویزیتورها

دسته بندی مناطق فروش، امکان تعیین مسیر برای ویزیتور، ثبت نقاط عبوری، ذخیره مکان‌های ثبت فاکتورها و نمایش آن در نقشه، امکان مشاهده مسیر تعریف‌‌شده برای ویزیتور و ثبت نقاطی که ویزیت شده است از جمله امکانات در دسترس شما برای مدیریت ویزیتورهاست.

۷ – اعمال محدودیت برای ویزیتور

در نرم‌افزار ویژه پخش این امکان برای شما فراهم شده است که برای کالاها، حساب‌ها ، انبارها و .. که ویزیتور اجازه کار با آن‌ها را دارد محدودیت قائل شوید.

۸ – درج لیستی دریافت وجوه از مشتریان

با استفاده از این امکان، می‌توان اطلاعات دریافت وجوه نقد و اسناد دریافتی از خریداران مختلف را به صورت لیستی وارد کرده و فاکتوری که تسویه میشود را مشخص نمود.

۹ – مدیریت تخفیفات مشتریان

در نرم‌افزار ویژه پخش، اعمال تخفیف می‌تواند بر اساس حجم کلی فاکتور و یا بر اساس شرایط هر کالا باشد. میتوان سیاست‌های تخفیف برای مشتریان را بر اساس حجم فروش، طرف حساب، مقدار خرید، نوع تسویه و … تعیین نمود.

۱۰ – مدیریت پورسانت ویزیتورها و سایر ذینفعان فروش

در نرم‌افزار ویژه پخش میتوان برای افراد ذینفع فروش به تشخیص مدیران بر اساس شرایط متنوع زمان، مبلغ، نوع کالا، محل، مسافت و … پورسانت تعریف نمود. همچنین اگر کالایی برگشت داده شد میتوان برای ویزیتور جریمه برگشت از فروش تعیین نمود.

۱۱ – انبارگردانی

قابلیت انبارگردانی در برنامه پاکت سایبر و استفاده از بارکدخوان برای افزایش سرعت در عملیات انبارگردانی.

۱۲ – ارتباط با سایر سیستم‌ها

در نرم افزار حسابداری ویژه پخش کلیه امکانات نرم‌افزار حسابگر فراهم شده است و با استفاده از این سیستم می‌توانید کلیه امور مالی، خزانه‌داری، خرید و فروش، بهای تمام‌شده و … را به صورت یکپارچه انجام دهید. همچنین در صورت نیاز می‌توانید از دیگر محصولات شرکت شایگان سیستم که قابلیت ارتباط با نرم‌افزار ویژه پخش را دارند استفاده نمایید.

۱۳ – گزارشات ویژه
نمودار حساب ها
تعریف کالا در حسابداری بازرگانی
پاکت سایبر
پاکت سایبر
نقشه
تنظیمات پاکت سایبر
پخش در حسابداری شایگان
تخفیف در حسابداری بازرگانی
کمیسیون
ارتباط پخش در حسابداری بازرگانی
گزارش پخش در حسابداری شایگان
فهرست